Logo RO

Ruční ovládání automobilu - Autoservis

Martin Šruma

Je automatická elektronická spojka, která dokonale řeší ovládání spojkového pedálu. Montáž je možná do všech typů aut. Výkonná ovládací jednotka spojky má kompaktní rozměry a vodě odolné pouzdro. To umožňuje její umístění bez problémů v motorovém prostoru nebo v podběhu. Řeší se tak problém aut, kde je motorový prostor značně vyplněn.
 
Ovládání spojky je řízeno plynovým pedálem v závislosti na otáčkách motoru a rychlosti auta. Na řadící páce je infrakontakt, který zmáčkne spojkový pedál a umožní řazení rychlostí. Řídící jednotka je schopná dokonale vyhodnotit situaci a ovládat spojkový pedál tak, aby pomocí nastavených hodnot zvládla každý požadavek řidiče. Po vypnutí ovládání vypínačem je auto okamžitě schopné provozu s původním pedálem spojky.
Výrobce: Guidosimplex
Na Vaše dotazy na úpravy rádi odpovíme
 
Obraz
Po dobu opravy automobilu, zajistíme mobilitu našich zákazníků náhradním vozidlem, které můžete využívat. Vozido má namontované kompletní ruční ovládání. Více ...
Nabízíme komplexní nabídku služeb pro hendikepované na profesionální úrovni. Využijte výhodné pojištění vozidel a získejte další výhody.
  • Martin Šruma
  • U Hřiště 76, 431 14 Strupčice
  • GSM: 602 246 043
  • Další kontakty
QR vizitkaRQ vizitka