Logo RO

Ruční ovládání automobilu - Autoservis

Hlásíme se k principům sociálního podnikání - Martin Šruma

Brzda a plyn 906 GV - je elektronický plyn, který řeší předpis ovládání volantu oběma rukama při současném přidávání plynu u aut s airbagem. Montáž je možná na všechny typy volantů. Ovládání plynu vyžaduje minimální sílu a je velmi snadno zvládnutelné. Plyn může být doplněn brzdovou pákou pod volantem na pravou ruku nebo brzdovou pákou z podlahy.
906 GV
Přidávání plynu je možné pravou i levou rukou v kterékoli poloze. Při brzdění větší silou dochází k odpojení ovládání plynu a obrátky motoru klesnou na volnoběh.
 
907
Je klasická brzdová páka pod volantem ovládaná pravou rukou tlakem od sebe. Páka má aretaci zabrzděné polohy a tlačítko pro houkačku. Je možné na ni umístit u vozů s automatickou převodovkou také ovládání "kick down" nebo vypínání poloautomatické spojky "912S" a "Syncro drive" při brzdění.
Výrobce: Guidosimplex
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Po dobu opravy automobilu, zajistíme mobilitu našich zákazníků náhradním vozidlem, které můžete využívat. Vozido má namontované kompletní ruční ovládání.  Více ...
Nabízíme komplexní nabídku služeb pro hendikepované na profesionální úrovni. Využijte výhodné pojištění vozidel a získejte další výhody.
  • Martin Šruma
  • U Hřiště 76, 431 14 Strupčice
  • GSM: 602 246 043
  • Další kontakty
QR vizitka RQ vizitka